הצגות ומופעים

תאריך
יום
שם המופע - פרטים לחיצה על שם המופע
אולם
מקום
שעה
25-02-2020 שלישי דודו טסה אקוסטי מועדון בארבי תל אביב 20:30
25-02-2020 שלישי שחר חסון במופע סטנד אפ צוותא תל אביב 21:00
25-02-2020 שלישי עידן חביב זאפה הרצליה 21:30
25-02-2020 שלישי שלומי קוריאט ברלה להבות חביבה 21:30
26-02-2020 רביעי סבוטאז' היכל התרבות אור עקיבא 11:00
26-02-2020 רביעי שרית חדד בהופעה- סיבוב חורף זאפה תל אביב 20:00
26-02-2020 רביעי יעקב כהן היכל התרבות מעלות 21:00
26-02-2020 רביעי אהוד בנאי – השקת אלבום "הולך ומתקרב" היכל התרבות תל אביב 21:00
26-02-2020 רביעי לשם ובחזרה היכל התרבות קרית שמונה 21:00
27-02-2020 חמישי עמיר בניון זאפה הרצליה 12:30
27-02-2020 חמישי ריבו פינת ציטרין בנייני האומה ירושלים 20:00
27-02-2020 חמישי עידן רייכל אולם המופעים אשכול 20:30
27-02-2020 חמישי טונה בית המרזח רמת ישי 20:30
27-02-2020 חמישי ברית מילה היכל התרבות אור עקיבא 20:30
27-02-2020 חמישי אביתר בנאי ותמיר מוסקט מועדון בארבי תל אביב 20:30
27-02-2020 חמישי ליטל שוורץ בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
27-02-2020 חמישי בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
27-02-2020 חמישי דודו טסה אקוסטי אולם המופעים גבעת ברנר 21:00
27-02-2020 חמישי נמרוד הראל- PARADOX סינמה סיטי נתניה 21:00
27-02-2020 חמישי יעל לבנטל תיאטרון הבימה תל אביב 21:00
27-02-2020 חמישי שאול בדישי בית נגלר קרית חיים 21:30
27-02-2020 חמישי שי וידר תאטרון חיפה חיפה 21:30
27-02-2020 חמישי אורי חזקיה במופע סטנדאפ תיאטראות אילת 21:30
27-02-2020 חמישי בועז שערבי גריי יהוד 22:00
27-02-2020 חמישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
27-02-2020 חמישי ארז לב ארי אגמוניה מרקט אגמון החולה 22:00
27-02-2020 חמישי שחר חסון במופע סטנד אפ תיאטרון היהלום רמת גן 22:00
27-02-2020 חמישי נותנים בראש Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
28-02-2020 שישי המרתון הגדול Zoa -קומדי בר תל אביב 00:30
28-02-2020 שישי יהודה פוליקר היכל התרבות תל אביב 14:00
28-02-2020 שישי התקווה 6 אינטימי ב-360 מעלות אולם המופעים גבעת ברנר 14:30
28-02-2020 שישי אלי ומריאנו תיאטרון היהלום רמת גן 22:00
28-02-2020 שישי דב נבון צוותא תל אביב 22:00
28-02-2020 שישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
28-02-2020 שישי עידן ניידיץ תיאטרון תמונע תל אביב 22:00
28-02-2020 שישי שחר חסון במופע סטנד אפ תיאטרון חולון חולון 22:00
28-02-2020 שישי אבי נוסבאום מופת ראשון לציון 22:00
28-02-2020 שישי אורי ברוייר תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:00
28-02-2020 שישי ריקי גל זאפה תל אביב 22:00
28-02-2020 שישי אביב גפן והתעויוט זאפה הרצליה 22:00
28-02-2020 שישי דניאל כהן במופע סטנדאפ צוותא תל אביב 22:30
28-02-2020 שישי מצעד הקומיקאים תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
28-02-2020 שישי אדיר מילר היכל התרבות כפר סבא 22:30
28-02-2020 שישי ארז שלם בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
28-02-2020 שישי נאור ציון- מופע חדש בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
28-02-2020 שישי רשף לוי צוותא תל אביב 22:30
28-02-2020 שישי סיבה למסיבה Zoa -קומדי בר תל אביב 22:30
28-02-2020 שישי אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ מרכז הצעירים באר שבע 22:30
28-02-2020 שישי אמירם טובים תיאטרון חולון חולון 22:30
29-02-2020 שבת הרפתקאות ינץ לוי זאפה תל אביב 12:30
29-02-2020 שבת פמפושקה – מופע מוסיקלי לילדים עם דניאל סלומון, דנה עדיני ובן ארצי זאפה הרצליה 12:30
29-02-2020 שבת עידן רייכל אולם המופעים אשכול 15:00
29-02-2020 שבת נועה קירל – קילר אולם מופעים קיבוץ יפעת 19:30
29-02-2020 שבת טוק טוק היכל התרבות- איירפורט סיטי חבל מודיעין 20:30
29-02-2020 שבת אלה הם בנאי – גברי בנאי | אורי בנאי | בועז בנאי במופע בידור מוזיקלי מרכז עינב תל אביב 20:30
29-02-2020 שבת שחר חסון במופע סטנד אפ היכל התרבות מעלה אדומים 21:00
29-02-2020 שבת אמי הגנרלית תיאטרון חולון חולון 21:00
29-02-2020 שבת ענת מגן שבו צוותא תל אביב 21:00
29-02-2020 שבת הראל סקעת – כולם אותו דבר מרכז הבמה גני תקווה 21:00
29-02-2020 שבת עילי בוטנר וילדי החוץ – טיפות אלמא זכרון יעקב 21:00
29-02-2020 שבת אמא מאוהבת היכל התרבות ראשון לציון 21:00
29-02-2020 שבת מה קשור היכל התרבות יבנה 21:00
29-02-2020 שבת שלומי קוריאט מרכז הצעירים באר שבע 21:00
29-02-2020 שבת ערן זרחוביץ'- סטנדאפ היכל התרבות דרום השרון 21:00
29-02-2020 שבת לשם ובחזרה היכל התרבות כפר יונה 21:00
29-02-2020 שבת בן בן ברוך אודיטוריום רוזין- רמת אביב תל אביב 21:00
29-02-2020 שבת עידן ניידיץ תיאטרון ירושלים ירושלים 21:30
29-02-2020 שבת מני עוזרי בהופעת סטנדאפ המשכן לאמנויות הבמה שוהם 21:30
29-02-2020 שבת שלום אסייג היכל התרבות אור יהודה 21:30
29-02-2020 שבת שבוע טוב Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
29-02-2020 שבת גיא הוכמן מונארט אשדוד 21:30
29-02-2020 שבת אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ תיאטרון גבעתיים גבעתיים 21:30
29-02-2020 שבת אסף יצחקי- מופע סטנדאפ בית נגלר חיפה 21:30
29-02-2020 שבת אמירם טובים בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30
29-02-2020 שבת רשף לוי משכן אמנויות הבמה באר שבע 21:30
29-02-2020 שבת המופע המרכזי Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
01-03-2020 ראשון אהוד בנאי – מופע להקה ברלה להבות חביבה 19:30
01-03-2020 ראשון לשם ובחזרה היכל אמנויות הבמה הרצליה 20:30
01-03-2020 ראשון בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
01-03-2020 ראשון שלומי קוריאט גריי יהוד 22:00
02-03-2020 שני אביתר בנאי – מופע סולו זאפה הרצליה 20:30
02-03-2020 שני אורי חזקיה במופע סטנדאפ זאפה חיפה 21:30
02-03-2020 שני מועדון הקצב זאפה ירושלים 22:00
02-03-2020 שני שלומי קוריאט זאפה תל אביב 22:00
03-03-2020 שלישי אביתר בנאי – מופע סולו זאפה ירושלים 20:30
03-03-2020 שלישי לשם ובחזרה היכל התרבות אופקים 20:30
03-03-2020 שלישי יובל דיין נוקטורנו לייב ירושלים 20:30
03-03-2020 שלישי הילה רוח כולי עלמא תל אביב 22:00
04-03-2020 רביעי מאור כהן – מופע סטנד-רוק ברלה להבות חביבה 19:30
04-03-2020 רביעי שרית חדד בהופעה- סיבוב חורף זאפה ירושלים 20:00
04-03-2020 רביעי דורין אטיאס – באה מאהבה היכל התרבות רחובות 20:00
04-03-2020 רביעי קורין אלאל- 30 שנה לאנטארטיקה תיאטרון חולון חולון 20:30
04-03-2020 רביעי לשם ובחזרה היכל התרבות קיבוץ גן שמואל 20:30
04-03-2020 רביעי ברי סחרוף זאפה חיפה 20:30
04-03-2020 רביעי שלמה ארצי – אינטימי צוותא צוותא תל אביב 21:00
04-03-2020 רביעי מיקי גבע פאב הפרה שבי ציון 22:00
05-03-2020 חמישי אריק ברמן – אינטימי משק פורת עין יהב 20:00
05-03-2020 חמישי אביתר בנאי – מופע סולו אולם זוהר טבעון 20:30
05-03-2020 חמישי דודו טסה אקוסטי פאב הפטריה קיבוץ דן 20:30
05-03-2020 חמישי מופע " נשים" אולם מופעים עין החורש, עמק חפר 20:30
05-03-2020 חמישי לשם ובחזרה אולם מופעים בית גבריאל 20:30
05-03-2020 חמישי ערן זרחוביץ'- סטנדאפ אולם מופעים גבעת ברנר 21:00
05-03-2020 חמישי יעקב כהן היכל התרבות באר שבע 21:00
05-03-2020 חמישי עושים צחוק Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
05-03-2020 חמישי עמיר בניון ברלה להבות חביבה 21:30
05-03-2020 חמישי ישי ריבו נתן גושן ביחד ולחוד היכל מנורה תל אביב 21:30
05-03-2020 חמישי רן דנקר זאפה הרצליה 22:00
05-03-2020 חמישי גלי עטרי-המיטב זאפה חיפה 22:00
05-03-2020 חמישי אורי ברוייר צוותא תל אביב 22:00
05-03-2020 חמישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:30
05-03-2020 חמישי דניאל כהן במופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
05-03-2020 חמישי נותנים בראש Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
06-03-2020 שישי המרתון הגדול Zoa -קומדי בר תל אביב 00:30
06-03-2020 שישי מוניקה סקס – לילה חדש ג'מס פתח תקווה 12:30
06-03-2020 שישי שרים החלונות הגבוהים מועדון בארבי תל אביב 12:30
06-03-2020 שישי דודו טסה אקוסטי פאב הפטריה קיבוץ דן 12:30
06-03-2020 שישי ישי ריבו נתן גושן ביחד ולחוד היכל התרבות תל אביב 13:00
06-03-2020 שישי טריפונס גריי יהוד 14:30
06-03-2020 שישי מאיה בלזיצמן ומתן אפרת זאפה תל אביב 15:00
06-03-2020 שישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
06-03-2020 שישי אורי חזקיה במופע סטנדאפ תיאטרון היהלום רמת גן 22:00
06-03-2020 שישי ליטל שוורץ צוותא תל אביב 22:00
06-03-2020 שישי הראל סקעת – כולם אותו דבר ברלה להבות חביבה 22:00
06-03-2020 שישי סיבה למסיבה Zoa -קומדי בר תל אביב 22:30
06-03-2020 שישי רמי ורד צוותא תל אביב 22:30
06-03-2020 שישי דודו ארז תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
06-03-2020 שישי רשף לוי בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
06-03-2020 שישי אמירם טובים צוותא תל אביב 22:30
06-03-2020 שישי מצעד הקומיקאים תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
06-03-2020 שישי אסף יצחקי- מופע סטנדאפ יד לבנים רמת השרון 22:30
07-03-2020 שבת ירדנה ארזי אמפי נהלל עמק יזרעאל 20:30
07-03-2020 שבת ענת מגן שבו רנה שני חדרה 21:00
07-03-2020 שבת יעקב כהן בית נגלר ירושלים 21:00
07-03-2020 שבת אמי הגנרלית מרכז הבמה גני תקווה 21:00
07-03-2020 שבת אורי חזקיה במופע סטנדאפ היכל התרבות אשקלון 21:30
07-03-2020 שבת שבוע טוב Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
07-03-2020 שבת שלומי קוריאט היכל התרבות כפר סבא 21:30
07-03-2020 שבת דורין אטיאס – באה מאהבה ברלה להבות חביבה 21:30
07-03-2020 שבת אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ ביט חיפה 22:00
07-03-2020 שבת המופע המרכזי Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
09-03-2020 שני ישי ריבו ומני עוזרי – פסטיבל הקומדיה והומור היכל התרבות ראשון לציון 21:00
09-03-2020 שני מני עוזרי בהופעת סטנדאפ היכל התרבות ראשון לציון 21:00
10-03-2020 שלישי ברי סחרוף אצטדיון עירוני נס ציונה 20:30
10-03-2020 שלישי שלמה ארצי – אינטימי צוותא צוותא תל אביב 21:00
10-03-2020 שלישי מאור כהן – מופע סטנד-רוק היכל התרבות ראשון לציון 21:00
11-03-2020 רביעי יעקב כהן היכל התרבות ראשון לציון 20:30
12-03-2020 חמישי אור בית ציוני אמריקה תל אביב 11:30
12-03-2020 חמישי דורין אטיאס – באה מאהבה אולם מופעים מ.א.זבולון 20:00
12-03-2020 חמישי ערן זרחוביץ'- סטנדאפ תיאטרון היהלום רמת גן 21:00
12-03-2020 חמישי דודו טסה אקוסטי תיאטראות אילת 21:00
12-03-2020 חמישי אמי הגנרלית היכל התרבות קרית מוצקין 21:00
12-03-2020 חמישי אילנית אלמא זכרון יעקב 21:00
12-03-2020 חמישי ענת מגן שבו היכל אמנויות הבמה הרצליה 21:00
12-03-2020 חמישי דב נבון ספריה עירונית קרית אונו 21:00
12-03-2020 חמישי עושים צחוק Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
12-03-2020 חמישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
12-03-2020 חמישי נותנים בראש Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
13-03-2020 שישי המרתון הגדול Zoa -קומדי בר תל אביב 00:30
13-03-2020 שישי ירדנה ארזי היכל התרבות תל אביב 13:30
13-03-2020 שישי יהונתן גפן ושם טוב לוי – הנסיך הקטן חזר אלינו זאפה תל אביב 20:00
13-03-2020 שישי דויד ברוזה גריי יהוד 20:00
13-03-2020 שישי אלי ומריאנו היכל התרבות- איירפורט סיטי חבל מודיעין 22:00
13-03-2020 שישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
13-03-2020 שישי רשף לוי תיאטרון הצפון חיפה 22:00
13-03-2020 שישי מני עוזרי בהופעת סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 22:00
13-03-2020 שישי אמירם טובים בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
13-03-2020 שישי דניאל כהן במופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
13-03-2020 שישי סיבה למסיבה Zoa -קומדי בר תל אביב 22:30
13-03-2020 שישי מצעד הקומיקאים תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
14-03-2020 שבת לשם ובחזרה היכל התרבות מודיעין 20:30
14-03-2020 שבת שלומי קוריאט מופת דימונה 20:30
14-03-2020 שבת עילי בוטנר וילדי החוץ – טיפות היכל התרבות פתח תקווה 21:00
14-03-2020 שבת אמי הגנרלית היכל התרבות ראשון לציון 21:00
14-03-2020 שבת אלי ומריאנו ברלה להבות חביבה 21:00
14-03-2020 שבת יעקב כהן בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
14-03-2020 שבת ערן זרחוביץ'- סטנדאפ היכל התיאטרון קרית מוצקין 21:00
14-03-2020 שבת מיקי גבע היכל בעיר הרצליה 21:30
14-03-2020 שבת שבוע טוב Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
14-03-2020 שבת אורי חזקיה במופע סטנדאפ אודיטוריום ספיר כפר סבא 21:30
14-03-2020 שבת מני עוזרי בהופעת סטנדאפ מופת ראשון לציון 21:30
14-03-2020 שבת מה קשור משכן אמנויות הבמה אשדוד 21:30
14-03-2020 שבת עידן ניידיץ מונארט אשדוד 21:30
14-03-2020 שבת אדיר מילר אולם בן ציון קיבוץ כנרת 22:30
14-03-2020 שבת אמירם טובים צוותא תל אביב 22:30
14-03-2020 שבת המופע המרכזי Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
15-03-2020 ראשון דורין אטיאס – באה מאהבה תיאטרון הבית גולדה פתח תקווה 20:30
15-03-2020 ראשון שוקו וניל בית ציוני אמריקה תל אביב 20:30
15-03-2020 ראשון אבי נוסבאום זאפה תל אביב 22:00
16-03-2020 שני לשם ובחזרה היכל התיאטרון יוקנעם 18:00
16-03-2020 שני אביתר בנאי – מופע סולו גריי יהוד 20:00
16-03-2020 שני ישי ריבו – מופע טריו אלמא זכרון יעקב 21:00
16-03-2020 שני אדיר מילר היכל התרבות כפר סבא 22:30
17-03-2020 שלישי ברי סחרוף רדינג 3 תל אביב 20:00
17-03-2020 שלישי לשם ובחזרה היכל התיאטרון יוקנעם 20:30
17-03-2020 שלישי נוי פדלון זאפה תל אביב 22:00
18-03-2020 רביעי לשם ובחזרה היכל התיאטרון יוקנעם 20:30
18-03-2020 רביעי ברית מילה היכל התרבות קרית שמונה 21:00
18-03-2020 רביעי שלומי קוריאט מופת ראשון לציון 21:00
18-03-2020 רביעי ישי ריבו – מופע טריו אלמא זכרון יעקב 21:00
18-03-2020 רביעי יעקב כהן היכל בעיר הרצליה 21:00
18-03-2020 רביעי יובל דיין תיאטרון גבעתיים גבעתיים 21:00
18-03-2020 רביעי אורי חזקיה במופע סטנדאפ ברלה להבות חביבה 21:30
18-03-2020 רביעי התבלינים ויה דימונה 22:00
19-03-2020 חמישי גבע אלון – FREE וונדרבר חיפה 20:30
19-03-2020 חמישי לשם ובחזרה היכל התיאטרון יוקנעם 20:30
19-03-2020 חמישי דורין אטיאס – באה מאהבה אולם המופעים שמשית 20:30
19-03-2020 חמישי מוניקה סקס – לילה חדש בית המרזח רמת ישי 20:30
19-03-2020 חמישי טונה מועדון הברקה באר שבע 20:30
19-03-2020 חמישי שלמה ארצי – אינטימי צוותא צוותא תל אביב 21:00
19-03-2020 חמישי שרים החלונות הגבוהים תיאטרון הצפון קרית חיים 21:00
19-03-2020 חמישי אמי הגנרלית היכל התרבות כפר סבא 21:00
19-03-2020 חמישי ענת מגן שבו בית נגלר קרית חיים 21:00
19-03-2020 חמישי הראל סקעת – כולם אותו דבר אולם המופעים גבעת ברנר 21:00
19-03-2020 חמישי ישי ריבו – מופע טריו אלמא זכרון יעקב 21:00
19-03-2020 חמישי מני עוזרי בהופעת סטנדאפ היכל התרבות כרמיאל 21:30
19-03-2020 חמישי שלום אסייג בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30
19-03-2020 חמישי אורי חזקיה במופע סטנדאפ אולם המופעים גן יבנה 21:30
19-03-2020 חמישי דודו ארז תיאטרון ירושלים ירושלים 21:30
19-03-2020 חמישי עושים צחוק Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
19-03-2020 חמישי אמירם טובים מופת ראשון לציון 21:30
19-03-2020 חמישי מאור אדרי רדינג 3 תל אביב 22:00
19-03-2020 חמישי גיא הוכמן סינמה סיטי ירושלים 22:00
19-03-2020 חמישי עמיר בניון זאפה באר שבע 22:00
19-03-2020 חמישי גלי עטרי-המיטב זאפה תל אביב 22:00
19-03-2020 חמישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:30
19-03-2020 חמישי דניאל אסייג בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
19-03-2020 חמישי נותנים בראש Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
20-03-2020 שישי המרתון הגדול Zoa -קומדי בר תל אביב 00:30
20-03-2020 שישי הראל סקעת – כולם אותו דבר זאפה חיפה 14:30
20-03-2020 שישי דודו ארז תיאטרון תמונע תל אביב 22:00
20-03-2020 שישי גדי וילצ'רסקי תיאטרון היהלום רמת גן 22:00
20-03-2020 שישי דב נבון תיאטרון הקאמרי תל אביב 22:00
20-03-2020 שישי אורנה בנאי צוותא תל אביב 22:00
20-03-2020 שישי אבי נוסבאום יד לבנים רמת השרון 22:00
20-03-2020 שישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:30
20-03-2020 שישי אדיר מילר בית החייל תל אביב 22:30
20-03-2020 שישי אמירם טובים בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
20-03-2020 שישי סיבה למסיבה Zoa -קומדי בר תל אביב 22:30
20-03-2020 שישי דביר בנדק תיאטרון תמונע תל אביב 22:30
20-03-2020 שישי אסף יצחקי- מופע סטנדאפ מופת ראשון לציון 22:30
20-03-2020 שישי מצעד הקומיקאים תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
20-03-2020 שישי גדי וילצ'רסקי תיאטרון היהלום רמת גן 23:45
21-03-2020 שבת מאור כהן – מופע סטנד-רוק זאפה חיפה 20:00
21-03-2020 שבת אריק ברמן – אינטימי גולה פתח תקווה 20:30
21-03-2020 שבת אמי הגנרלית היכל התרבות באר שבע 21:00
21-03-2020 שבת שלום חנוך ומתי כספי– "העיקר זה השירים" היכל התרבות תל אביב 21:00
21-03-2020 שבת ליטל שוורץ תיאטרון ירושלים ירושלים 21:00
21-03-2020 שבת לשם ובחזרה היכל התיאטרון יוקנעם 21:00
21-03-2020 שבת עידן ניידיץ תיאטרון הבימה תל אביב 21:00
21-03-2020 שבת בן בן ברוך היכל בעיר הרצליה 21:00
21-03-2020 שבת אורי חזקיה במופע סטנדאפ אולם מופעים גבעת שמואל 21:00
21-03-2020 שבת שלומי קוריאט תיאטרון היהלום רמת גן 21:00
21-03-2020 שבת מה קשור בית שטיינברג חולון 21:00
21-03-2020 שבת קרן פלס – שקופים תיאטרון הצפון חיפה 21:00
21-03-2020 שבת מני עוזרי בהופעת סטנדאפ היכל התרבות אריאל 21:00
21-03-2020 שבת ארז שלם בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30
21-03-2020 שבת אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ יד לבנים אשדוד 21:30
21-03-2020 שבת נאור ציון- מופע חדש בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30
21-03-2020 שבת אורי ברוייר קבינה רחובות 22:00
21-03-2020 שבת עילי בוטנר וילדי החוץ – טיפות זאפה באר שבע 22:00
21-03-2020 שבת המופע המרכזי Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
22-03-2020 ראשון מופע " נשים" היכל התרבות בת ים 20:30
22-03-2020 ראשון כנסיית השכל ג'מס פתח תקווה 22:00
22-03-2020 ראשון אבי נוסבאום זאפה חיפה 23:30
23-03-2020 שני ברית מילה היכל התרבות אור עקיבא 11:00
23-03-2020 שני יהודי טוב היכל התרבות יד שטרית טבריה 20:30
23-03-2020 שני שי וידר לגנסקי נתניה 22:30
24-03-2020 שלישי שרית חדד בהופעה- סיבוב חורף זאפה הרצליה 20:00
24-03-2020 שלישי לשם ובחזרה היכל התרבות צפת 20:00
24-03-2020 שלישי יהודי טוב אגמוניה מרקט טבריה 20:30
24-03-2020 שלישי דודו טסה אקוסטי מועדון בארבי תל אביב 20:30
24-03-2020 שלישי אורי חזקיה במופע סטנדאפ זאפה תל אביב 21:00
24-03-2020 שלישי התבלינים פאב הפרה שבי ציון 21:30
25-03-2020 רביעי שרית חדד בהופעה- סיבוב חורף זאפה חיפה 20:00
25-03-2020 רביעי לשם ובחזרה היכל התרבות כפר סבא 20:30
25-03-2020 רביעי גטו היכל התרבות קצרין 20:30
25-03-2020 רביעי דודו טסה אקוסטי מועדון בארבי תל אביב 20:30
25-03-2020 רביעי אורי חזקיה במופע סטנדאפ מופת ראשון לציון 21:00
25-03-2020 רביעי אסף יצחקי- מופע סטנדאפ ברלה להבות חביבה 21:30
25-03-2020 רביעי הנשמות הטהורות פינת רמלה זאפה ירושלים 22:00
25-03-2020 רביעי רמי ורד פאב הפרה שבי ציון 22:00
25-03-2020 רביעי אדיר מילר בית החייל תל אביב 22:30
26-03-2020 חמישי דודו טסה אקוסטי אלמא זכרון יעקב 20:30
26-03-2020 חמישי אריק ברמן – אינטימי פאב הפטריה קיבוץ דן 20:30
26-03-2020 חמישי מוניקה סקס – לילה חדש מועדון הברקה באר שבע 20:30
26-03-2020 חמישי כנסיית השכל אולם מופעים גן יבנה 20:30
26-03-2020 חמישי הדג נחש מועדון בארבי תל אביב 20:30
26-03-2020 חמישי לשם ובחזרה היכל התרבות כפר סבא 20:30
26-03-2020 חמישי ריבו פינת ציטרין היכל התרבות תל אביב 21:00
26-03-2020 חמישי A-WA אורח: שי בן צור היכל תרבות- צוקר תל אביב 21:00
26-03-2020 חמישי ענת מגן שבו מופת ראשון לציון 21:00
26-03-2020 חמישי יובל דיין אגמוניה מרקט אגמון החולה 21:00
26-03-2020 חמישי עושים צחוק Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
26-03-2020 חמישי עמיר בניון אולם מופעים אשכול 21:30
26-03-2020 חמישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
26-03-2020 חמישי נותנים בראש Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
27-03-2020 שישי המרתון הגדול Zoa -קומדי בר תל אביב 00:30
27-03-2020 שישי הראל סקעת – כולם אותו דבר זאפה באר שבע 13:30
27-03-2020 שישי עילי בוטנר וילדי החוץ – טיפות אמפי מצודת יואב 16:00
27-03-2020 שישי אייל ושחר אבן צור- אורחים מוניקה סקס,להקת נעליים ומאור כהן מועדון בארבי תל אביב 21:30
27-03-2020 שישי אמירם טובים בית נגלר קרית חיים 22:00
27-03-2020 שישי אלי ומריאנו בית ציוני אמריקה תל אביב 22:00
27-03-2020 שישי אבי נוסבאום צוותא תל אביב 22:00
27-03-2020 שישי קומדי בר ראשון לציון בית העם ראשון לציון 22:00
27-03-2020 שישי אמי הגנרלית משכן אמנויות הבמה הרצליה 22:00
27-03-2020 שישי מצעד הקומיקאים תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
27-03-2020 שישי סיבה למסיבה Zoa -קומדי בר תל אביב 22:30
27-03-2020 שישי שי וידר בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
27-03-2020 שישי מיקי גבע תיאטרון גבעתיים גבעתיים 22:30
27-03-2020 שישי דביר בנדק תיאטרון תמונע תל אביב 22:30
27-03-2020 שישי אדיר מילר היכל התרבות ראשון לציון 22:30
27-03-2020 שישי דניאל כהן במופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
28-03-2020 שבת מאור כהן – מופע סטנד-רוק בית העם מושב עשרת 20:00
28-03-2020 שבת שלומי קוריאט בית נגלר חיפה 21:00
28-03-2020 שבת מוש בן ארי – אספר לך הכל אולם מופעים גבעת ברנר 21:00
28-03-2020 שבת בן בן ברוך אודיטוריום רוזין- רמת אביב תל אביב 21:00
28-03-2020 שבת לשם ובחזרה היכל התרבות כפר סבא 21:00
28-03-2020 שבת אורי ברוייר מונארט אשדוד 21:30
28-03-2020 שבת נאור ציון- מופע חדש היכל התרבות אור יהודה 21:30
28-03-2020 שבת שלום אסייג משכן אמנויות הבמה נס ציונה 21:30
28-03-2020 שבת מני עוזרי בהופעת סטנדאפ היכל התרבות בת ים 21:30
28-03-2020 שבת גיא הוכמן קמפאי בר כפר סבא 21:30
28-03-2020 שבת מיקי גבע תיאטרון ירושלים ירושלים 21:30
28-03-2020 שבת אורי חזקיה במופע סטנדאפ היכל התרבות עפולה 21:30
28-03-2020 שבת שבוע טוב Zoa -קומדי בר תל אביב 21:30
28-03-2020 שבת אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ רנה שני חדרה 21:30
28-03-2020 שבת אמירם טובים בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
28-03-2020 שבת המופע המרכזי Zoa -קומדי בר תל אביב 23:30
29-03-2020 ראשון יהלי סובול – סולו ג'מס רחובות 20:00
29-03-2020 ראשון לשם ובחזרה היכל התרבות כפר סבא 20:30
29-03-2020 ראשון אורנה בנאי וליטל שוורץ זאפה חיפה 21:00
30-03-2020 שני מיומנה צוותא תל אביב 20:00
30-03-2020 שני מופע " נשים" היכל התרבות חולון 20:30
30-03-2020 שני לשם ובחזרה היכל התרבות כפר סבא 20:30
30-03-2020 שני אורנה בנאי וליטל שוורץ זאפה תל אביב 22:00
30-03-2020 שני אושר כהן זאפה חיפה 22:00
30-03-2020 שני מיומנה צוותא תל אביב 22:00
31-03-2020 שלישי אור בית ציוני אמריקה תל אביב 17:00
31-03-2020 שלישי גבע אלון – FREE החלוץ באר שבע 20:30
31-03-2020 שלישי ברית מילה היכל התרבות ראשון לציון 20:30
04-04-2020 שבת שלמה ארצי זאפה אמפי שוני בנימינה 19:00
09-04-2020 חמישי וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
10-04-2020 שישי וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
10-04-2020 שישי לילה מטורף במוזיאון 2 יד לבנים רעננה 11:00
11-04-2020 שבת וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
11-04-2020 שבת לילה מטורף במוזיאון 2 היכל התרבות נס ציונה 10:00
11-04-2020 שבת לילה מטורף במוזיאון 2 היכל התרבות נס ציונה 12:30
12-04-2020 ראשון לילה מטורף במוזיאון 2 סינמה סיטי באר שבע 10:00
12-04-2020 ראשון וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
12-04-2020 ראשון לילה מטורף במוזיאון 2 סינמה סיטי באר שבע 12:30
13-04-2020 שני וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
13-04-2020 שני לילה מטורף במוזיאון 2 היכל התרבות קרית מוצקין 10:00
13-04-2020 שני לילה מטורף במוזיאון 2 היכל התרבות קרית מוצקין 12:30
13-04-2020 שני הראל סקעת – כולם אותו דבר משכן אמנויות הבמה אשדוד 21:00
14-04-2020 שלישי וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
15-04-2020 רביעי וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
16-04-2020 חמישי וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
17-04-2020 שישי הראל סקעת – כולם אותו דבר גריי יהוד 14:00
18-04-2020 שבת וויפארק חולון – פסח 2020 היכל הטוטו חולון 10:00
18-04-2020 שבת לילה מטורף במוזיאון 2 מרכז הבמה גני תקווה 10:00
18-04-2020 שבת לילה מטורף במוזיאון 2 מרכז הבמה גני תקווה 12:30
23-04-2020 חמישי בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
24-04-2020 שישי יזהר אשדוד זאפה תל אביב 22:00
24-04-2020 שישי דני סנדרסון זאפה הרצליה 22:00
25-04-2020 שבת שלמה ארצי זאפה אמפי שוני בנימינה 20:30
25-04-2020 שבת דני סנדרסון זאפה באר שבע 22:00
14-05-2020 חמישי שאול בדישי בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
14-05-2020 חמישי דניאל אסייג בית ציוני אמריקה תל אביב 22:30
21-05-2020 חמישי בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
21-05-2020 חמישי טריפונס גריי יהוד 22:00
23-05-2020 שבת ארז שלם בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30
18-06-2020 חמישי בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ בית ציוני אמריקה תל אביב 21:00
27-06-2020 שבת ארז שלם בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30
25-07-2020 שבת ארז שלם בית ציוני אמריקה תל אביב 21:30